Mobilné a chovateľské oplotenia

0 2 687

Potrebujete oplotenie, ktoré je dočasné a môžete ho v budúcnosti premiestniť podľa potreby? Mobilné oplotenie je tou správnou voľbou nielen pre stavebné firmy, ale aj pre organizátorov rôznych podujatí.

 Ak ste chovateľ zvierat, využite chovateľské plotové pletivo, ktoré je vhodné aj pre záhradkárov. Vyberte si z rôznych možností pletiva na plot.

Mobilné oplotenia

 Mobilné oplotenie je vhodné v mnohých situáciách. Využiť môžete mobilnú bariéru, ktorá slúži ako dočasná zábrana alebo mobilné ploty. Tie sú ľahko premiestniteľné a môžu byť rýchlo a jednoducho nainštalované na rôznych miestach.

Mobilné oplotenie je vyrobené z materiálov, ktoré nevyžadujú zvláštnu údržbu, ako je napríklad kovové oplotenie alebo plotové pletivo. Mobilné oplotenie je odolné voči poveternostným podmienkam a môže byť ľahko čistené a opravené. Je často používané na dočasné účely alebo pri organizácii podujatí.

Vo väčšine prípadov ide o panelové oplotenie vyrobené vo forme jednotlivých panelov, ktoré sa môžu ľahko spojiť. Panelové oplotenie je rýchle a jednoduché na inštaláciu a umožňuje vytvárať rôzne tvary a veľkosti.

Chovateľské oplotenia

Chovateľské pletivá sa využívajú na chov rôznych zvierat a sú vhodné aj pre náročných chovateľov. Využiť ho môžu aj záhradkári pri výsadbe rôznych druhov rastlín a drevín. Použiť môžete šesťhranné pletivo na plot alebo chovateľské zvárané siete.

Chovateľské šesťhranné pletivo je dostupné v pozinkovanom prevedení alebo môže ísť o plastové pletivo. Pletivo na plot je možné využiť aj pri chove menších domácich zvierat ako sú zajace alebo sliepky. Plotové pletivo má význam aj pri sadení menších porastov, či pri výsadbe trávnika. Bráni škodcom ako sú napríklad krtkovia.

Chovateľské zvárané siete sú pevnejšie a používajú sa na tvorbu voliér, klietok a výbehov pre zvieratá. Vďaka pozinkovaniu alebo využitiu vysokoadhézneho plastu sú trvácne a nekorodujú.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.