Monitorovanie vozidiel zefektívni vašu prácu

0 284

Vlastníte jedno alebo viac vozidiel, ktoré využívate na podnikateľské účely? Isto by vám padlo vhod mať dokonalý prehľad o všetkom, čo sa s autami deje. Nemusí pritom ísť len o ich polohu, napríklad pri krádeži alebo preprave tovaru. Praktická aplikácia monitorovania vozidiel sa vám postará ako o kontrolu nad vozovým parkom, tak aj o dostatok času, ktorý môžete venovať iným pracovným oblastiam.

Aplikácia nielen na monitorovanie vozidiel

Mať 100% prehľad o všetkých oblastiach, za ktoré ako vedúci nesiete zodpovednosť, je veľmi ťažké a často preto treba niečo obetovať, či už voľný čas, alebo plnenie iných, nemenej dôležitých úloh. V oblasti logistiky si však na presný časový harmonogram treba potrpieť o niečo viac, pretože sa v prvom rade zaujímame o našich klientov. O dobré dodávateľské vzťahy sa postará dodržiavanie stanovených doručovacích lehôt, a to sa dá odkontrolovať veľmi jednoducho – prostredníctvom prehľadnej aplikácie a pripojenia na internet.

Monitorovanie vozidiel je v súčasnosti čoraz využívanejšie, pretože uľahčuje prácu vedúcim vozových parkov, ako aj samotným šoférom vozidiel. Vďaka aplikácii majú totiž šoféri k dispozícii presný rozvrh pracovných činností aj pár dní dopredu, vedia si teda pozrieť, čo ich počas pracovného týždňa čaká. Zároveň získavajú bezplatnú možnosť komunikovať so svojimi nadriadenými prostredníctvom četu a riadiť sa aktuálnymi svetovými mapami a GPS navigáciou. Pochvaľovať si však budú aj manažéri, pretože okrem toho, že budú vždy vedieť, kde sa nachádzajú konkrétne autá, môžu aj reagovať na prípadné privolanie pomoci tlačidlom SOS alebo zareagovať, keď si vodiči neplnia svoje úlohy dôkladne. Často sa totiž stáva, že nedodržiavajú dopravné predpisy ani predpísané trasy, čím sa výrazne podpisujú o vznik výnimočných situácií – autonehody, pokuty atď.

S monitoringom bezpečne na cestách

Spoľahlivá aplikácia monitorovania vozidiel je praktická v mnohých smeroch. Vďaka nej máte vždy prehľad o charaktere jazdy vašich šoférov, o spotrebe paliva, ale i technickom stave vozidla. Monitorovanie vozidiel, to nie je len sledovanie aktuálnej polohy auta, ale tiež kontrola platnosti diaľničných známok, dohliadanie nad pravidelným navštevovaním servisov či výmenou dielov a kvapalín vo vozidle, ale aj dohľad nad takými základnými oblasťami, akou je platenie povinných poistiek. Aplikácia vás zbaví nutnosti tráviť množstvo času nad administratívnymi činnosťami firmy a umožní vám sledovať trasy a plnenie úloh aj spätne. Moderná doba si pýta moderné riešenia, a tak je využívanie monitoringu vozidiel právom hodnotené ako technologická vychytávka.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.