Lôžko s 3D efektom zdôrazní vašu osobnosť

0 163

Posteľná bielizeň s efektom 3D sa objavila na trhu pomerne nedávno, na svoj záujem a obľúbenosť ale dlho čakať nemusela. Trh s posteľnou bielizňou je naozaj obrovský ale tento typ sa svojou rozmanitosťou od ostatných textílií odlišuje prirodzeným vzhľadom a jedinečnou farebnosťou. Nevybrať si ho by bola jedná veľká chyba.

Svoju popularitu si takéto obliečky získali vďaka dokonalému prevedeniu reálnych obrazov v tej najvyššej kvalite na textil. Posteľná bielizeň tohto druhu vás prenesie do iného sveta, zdôrazní vašu osobnosť a ozdobí akýkoľvek interiér. Tak sa poďte s nami pozrieť na to, ako sa vyberá.

Výrobná technológia

Obraz sa aplikuje na prírodné tkaniny pomocou špeciálnych tlačiarní s reaktívnym farbením. Táto inovatívna metóda umožňuje tkanine uchovať vytlačený obraz na obliečke niekoľko rokov. 100 % garancia kvalitného výrobku je ale výsledkom použitia čisto prírodných tkanín, čo je kľúčovým bodom úspechu. Tieto veci si musíte na označených výrobkoch ale všímať.

Výhody 3D obliečok

Hypoalergénny a hygienický materiál prírodného charakteru, ktorý dokonale absorbuje vlhkosť. Spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky, pretože sa vyrába vo viacerých veľkostiach. O širokom výbere farieb a množstva ilustrácií ani hovoriť nemusíme, nakoniec to je jedna z ich hlavných výhod, ktorými disponujú. Realistické zobrazenie kvetov, zvierat a iných motívov je trendy.

Z akých tkanín sa vyrábajú

Najčastejšie sa vo výrobe používa satén. Táto tkanina je silná, odolná a príjemná na dotyk. Špeciálne husté tkanie použitých bavlnených priadzí im dáva saténovú jemnosť a lesk, ktorý vysoké rozlíšenie moderných obrazov a 3D efektu len zvyšuje. Samozrejme, že ani ostatné látky nie sú výnimkou a ich využitie v tomto smere nájdete.

Ak by ste sa obávali o zachovanie pôvodných efektov, údržby a čistenia takejto posteľnej bielizne, mali by ste vedieť, že špeciálna technológia nanášania týchto farieb je na vysokej úrovni a prispôsobená vysokým nárokom na časté používanie. Ak potrebujete dodať vášmu domovu špecifickú atmosféru a cítiť sa v danej miestnosti príjemne, obliečky s 3D efektom sú naozaj dobrá voľba.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.