LED kancelárske svetlá, ktoré dodávajú pracovníkom energiu kofeínu obsiahnutého v jednej šálke kávy

0 292

Bez dostatočnej energie človek dlhodobo fungovať nebude a ani nemôže. Aby boli naša sily a schopnosti vykonávať jednotlivé pracovné úlohy maximálne, musíme si svoj život zariadiť a vybaviť ideálnymi podmienkami. K ním sa radí niekoľko dôležitých vecí, správna posteľ, dodržiavanie zdravého životného štýlu a psychická pohoda. Vplyv spomínaných faktorov je často obrovský a v mnohých prípadoch má negatívne dôsledky. Môžete to zmeniť.

Výnimočná náhrada

V interiéri vlastného domu alebo bytu si vieme niektoré podmienky prispôsobiť vhodným nábytkom, optimálnym tvarom a veľkosťou sedacej súpravy a možno novým náterom stien. V práci sa väčšinou musíme spoľahnúť na to, čo nám zamestnávateľ umožní a poskytne. V rámci dobrého riadenia ľudských zdrojov sa už ale začína myslieť aj na tieto veci.

Dokáže regulovať mieru vašej energie

Svetlo je pre človeka jednou zo základných potrieb a podmienok k bezproblémovému fungovaniu. Jeho intenzita sa ale v našich podmienkach dosť často vplyvom počasia a ročných období mení. Preto sa môže stať, že dávka toho najlepšieho a prirodzeného denného svetla je v ranných hodinách menšia. Umelé osvetlenie priestorov ale nemusí byť pre človeka a jeho plnohodnotný výkon dostatočné. Našla sa ale výnimka.

Asi najznámejšia značka elektroniky sa preto rozhodla prísť na trh s osvetlením, ktoré dokáže správne regulovať mieru vašej energie počas práce. Ide o špeciálne LED osvetlenie, ktoré sa už testovalo aj v praxi. Jeho účinok a pôsobenie v intervale jednej hodiny by sa mal vyrovnať kofeínu, ktorý je obsiahnutý v šálke kávy.

Správna intenzita a teplota sú kľúčovými vlastnosťami

Podľa spoločnosti Philips sa ukázalo, že vystavenie ľudského tela nastaveniu svetla 5000 kelvinov pri 780 luxoch na jednu až 4 hodiny zvyšuje bdelosť organizmu. Celá podstata spočíva v tom, že tieto svetlá sa snažia napodobniť a nahradiť prirodzené denné svetlo, tak aby ľudia v danej kancelárii mali dostatok potrebnej energie na výkon svojej práce.

Jeho úroveň klesá automaticky so silou toho normálneho a prirodzeného. Zamestnanci si ho ale v prípade potreby samozrejme môžu regulovať aj sami. Podstatné je, aby v daný okamih dostali ten správny impulz. Už si len počkať na to, kedy sa budete môcť o tejto novinke presvedčiť na vlastné oči.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.