Kvety v interiéri. A prečo nie?

0 381

Trendy v interiérovom dizajne sa každý rok menia a ich sledovanie vám výrazne uľahčí dizajnovanie vášho príbytku. Ak plánujete v blízkej dobe menšie obmeny a hľadáte pár zaujímavých inšpirácií, ktoré by ste radi praktizovali aj u vás doma, čo tak svoj interiér premeniť na oázu pokoja s množstvom prírodných prvkov – najmä kvetov?

Kvety na stene

Kvetované vzory vás s najväčšou pravdepodobnosťou zaujmú najmä v ponuke tapiet a obrazov. Obrazy s kvetmi sa vám skvele hodia do jedálne alebo aj do kuchyne. Tapety s prírodnými motívmi ako s kvetmi vám krásne vyniknú v spálni za čelom postele. Kvety na stene sú jednoducho IN. Najobľúbenejšími kvetmi v interiéri sú nepochybne orchidey, ruže a levanduľa.

Kvety na vankúšoch, závesoch

Obliečok na dekoračné vankúše nájdete nespočetne veľa. Priznajte sa ale, tiež vás viac zaujali obliečky s motívmi kvetov ako jednofarebné? Z vlastných skúseností vám odporúčam kombináciu kvetovaných obliečok s jednofarebnými obliečkami a obliečkami s geometrickými tvarmi. Obliečky vyberajte maximálne v troch farbách. Ideálnou kombináciou sú zelená, žltá (horčicová) a sivá.

Ak namiesto záclon umiestňujete na okná závesy, odporúčame vám vyhýbať sa nudným jednofarebným a vyberať si iné. Aké? No predsa závesy s kvetovanými vzormi. Závesy s palmami a sušenými bylinkami sú neskutočne úchvatné. Tie s palmami dávajte do obývačky a tie so sušenými bylinkami do kuchyne.

Oživte váš domov kvetmi, a nielen tými čerstvými. Dekorácie so vzormi kvetov dodajú vašej domácnosti šmrnc a navyše nikdy nevyjdu z módy.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.