Kvety, ktoré riešia finančné problémy a prinášajú do domu peniaze

0 1 890

Nielen vaše ruky a rozum, ale aj niektoré interiérové rastliny sa môžu postarať o to, aby ste si „vyriešili“ svoje finančné problémy. Tajomstvo spočíva v ich silnej energii.

Samozrejme, len kvôli izbovým kvetinám sa nestanete zo dňa na deň okamžitým milionárom. Avšak za predpokladu, že sa vynaloží primerané úsilie v profesionálnej sfére, oboznámite sa s najlepšími tipmi na dobré šetrenie, a že v dome bude umiestnená táto malá továreň na „peniaze“, mnohé finančné problémy môžete konečne uzavrieť.

Stačí si vybrať interiérové kvety, ktoré prinášajú peniaze do domu. Pozrieme sa na to, ktoré presne to sú.

Crassula

Crassula, tučnolist alebo „strom peňazí“ je krásne a vždy zelená rastlinka s oválnymi listami. Táto kvetina je jedným z najsilnejších amuletov bohatstva. Predpokladá sa, že podporuje peňažné kanály, vďaka čomu sa jej majitelia stávajú bohatými ľuďmi.

V snahe o vyšší komfort to s ich množstvom v interiéri ale nepreháňajte, pretože, napriek tomu, že môže byť šťava z listov liečiv, obsahuje veľké množstvo arzénu, ktorým by ste sebe alebo domácim miláčikom mohli uškodiť.

Zamioculcas

Zamioculcas sa stal jedným z najmodernejších kvetov súčasnosti, ktorý nájdete v každom jednom interiéri. Má africké korene, čo znamená, že vydrží veľmi dlho bez vody. Pripisuje sa však aj ku kvetinám, ktoré prinášajú bohatstvo a chránia vás pred cudzou negatívnou energiou.

Je potrebné poznamenať, že táto rastlina má veľmi citlivé energetické pole, a preto pomáha dosiahnuť úspech iba tým majiteľom, ktorí ju naozaj milujú.

Bougainvillea

Táto izbová rastlina štedro obdaruje bohatstvo tých ľudí, ktorí chcú naozaj zbohatnúť a urobiť pre to všetko. Táto kvetina je teda ideálna pre workoholikov, ako aj pre ľudí, ktorých činnosť súvisí s finančnými rizikami, napríklad môže ísť o obchodovanie alebo investície. Bougainvillea, ak „vidí“, že človek chce skutočne zlepšiť svoju finančnú situáciu, pomôže mu.

Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek z vyššie spomenutých izbových kvetov, určite vám okrem bohatstva prinesú do domu aj krásu, osviežia vzduch a zbavia ho negatívnej energie.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.