Jégého alej – bývanie pre každého

0 690

Jégého alej je dosť známa časť bratislavskej mestskej časti Ružinov. Pokiaľ túto štvrť oznáte viete, že nedávno prešla výraznejšou zmenou. Nové byty, ktoré tu vyrástli ponúkajú ideálne bývanie pre rodiny s deťmi ale aj ľudí, ktorí hľadajú pokojné bývanie vo výbornej lokalite.

FINEP

Česká spoločnosť FINEP, ktorá stojí za projektom Jégého aleji sa špecializuje na výstavbu bytových projektov a veľkým administratívnych centier. O kvalitách tejto spoločnosti hovorí aj ocenenie Developer roku, ktoré získali v roku 2010.

Jégého alej

Projekt Jégého aleji sa nachádza v časti Ružinov. Ak ste hľadali na internete „predaj bytov Bratislava“ možno ste na ponuku kúpiť si byt v Jégého aleji natrafili. Ide totižto o lukratívnu lokalitu, ktorá uspokojí nároky aj tých najnáročnejších klientov.

Ulica lemovaná vysokými stromami blízko rušnej križovatky ponúka pokoj, odpočinok a množstvo priestoru na relax. Vnútroblok je tvorený zelenou záhradou s množstvom oddychových zón.

Bývanie v novostavbe má množstvo výhod. Jednou z nich je aj možnosť zaparkovať priamo v garáži pod domom a pohodlne sa vyviesť výťahom až k dverám bytu.

Súčasťou projektu sú miestne kaviarničky, štýlové reštaurácie a aj pekáreň, kde si môžete kúpiť každé ráno čerstvé pečivo. Pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, materské škôlky či jasličky nájdete v blízkosti Jégého aleje. Všetko máte z domu na pár krokov.

Okolie Jégého aleji

Ružinov je mestská časť s výbornou dopravnou dostupnosťou, perfektnou občianskou vybavenosťou a množstvom služieb. Pár krokov od Jégého aleji si môžete nakúpiť v obchodnom dome CENTRUM. Čerstvé ovocie, zeleninu, kvety či bylinky zoženiete na neďalekom veľkom trhovisku Miletičova.

Ak si chcete vyjsť večer za kultúrou môžete si vybrať medzi Radošínskym naivným divadlom alebo kinom v obchodnom centre VIVO.

Jégého alej Bratislava ponúka aj možnosť športového vyžitia. Wellness centrum, ktorého súčasťou je aj fitness je ideálne na oddych a relaxáciu. Známe športové centrá v Bratislave môžete využiť vždy keď budete mať čas a chuť: Zimný štadión O.Nepelu, futbalový alebo basketbalový štadión, kúpalisko Tehelné pole alebo krytý bazén Pasienky sú len časťou centier, kde môžete tráviť voľný čas. Samozrejmosťou sú cyklotrasy, ktoré sú prepojené po celom meste. Vyberte sa na výlet na bicykli s rodinou a spoznávajte Bratislavu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.