Aké schody by ste si mali vybrať do vášho rodinného domu?

0 241

V súčasnosti je veľký záujem o kúpu a stavbu bungalovov, avšak stále niektoré rodiny chcú stavať viacposchodové domy. Aby sme ale mohli vo viacposchodových domoch prekonávať výškové rozdiely, je potrebné si postaviť schodište, ktoré nám to umožní.

Aké schody by ste si mali vybrať do vášho rodinného domu?

Betónové schody s dreveným obkladom

Medzi najpopulárnejšie a najkvalitnejšie schody radíme predovšetkým betónové schody s moderným dreveným obkladom. Betón je pevný, trváci a práve z tohto dôvodu si ho majitelia nehnuteľností vyberajú. Betónové schody s moderným dreveným obkladom sú nadčasové a krásne vyniknú, či už v minimalisticky zariadenom interiéri, alebo v „klasickom“ interiéri.

Ako tradičný obkladový materiál drevených schodov sa vyberá kvalitné drevo. Jedná sa o prírodný materiál, ktorý má neobmedzenú životnosť a nestane sa, že o pár rokov si poviete, že tento obklad betónových schodov už nie je moderný. Moderný je a vždy aj bude. Drevo je tvarovateľné, príjemné na dotyk, ale aj pohľad, preto ak chcete kvalitné schody, vyberte si moderné betónové schody s dreveným obkladom.

Moderné schody z troch materiálov

Ak ale nie ste veľkými fanúšikmi betónových schodov, môžete si namiesto betónových schodov s drevenými obkladmi vybrať úplne iný typ schodov. Jedná sa o moderné schody, ktoré sú vyrobené z troch rôznych materiálov, ktoré sa navzájom dopĺňajú. K drevu sa pridá sklo a kov a spolu vytvoria originálne moderné schody, ktoré budú pútať pozornosť. Drevo je teplejší materiál, kov zase studený a keď k nim pridáme sklo, môžeme povedať, že sklo tieto dva rozdielne materiály spája.

Moderné schody na mieru vám dokážu vyrobiť viaceré slovenské firmy, ktoré sa špecializujú na výrobu moderných schodíšť.

Vyberte si niektorý z týchto dvoch typov schodov a uvidíte, že váš domov bude mať pekné nadčasové schodište.

Zdroj obrázka:

Autor:  Dragon Images / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.