3 TOP dekorácie, ktoré by ste si mali kúpiť (vyrobiť) do obývačky

0 702

Hľadáte inšpirácie, ako si zariadiť, resp. skrášliť obývaciu miestnosť? Inšpirujte sa našimi nápadmi a vytvorte si/ kúpte si napríklad tieto dekorácie, ktoré vašej obývačke dodajú druhý dych.

1. Krištáľová váza, sušené kvety, halúzky, drevené dekorácie

Vázy patria k najžiadanejším dekoračným prvkom. Odporúčame vám kúpiť si kvalitnú bielu krištáľovú, pokojne aj farebnú (farbu vázy vyberajte podľa ostatných doplnkov v miestnosti), dajte si do nej sušené kvety; poprípade halúzky, ktoré vám odporúčame ozdobiť slamenými alebo drevenými dekoráciami. Takáto dekorácia krásne vynikne na škandinávskom konferenčnom stolíku.

2. Obraz z fotiek

Ak chcete trošku netradičnejšie obrazy, odporúčame vám vyrobiť si zo starého dreva kvalitný rám, na ktorý umiestnite klince, ktoré pospájate kvalitným špagátom a následne na tento špagát pomocou drevených štipcov upevníte vyvolané fotografie. Vytvoríte si tak pekný obraz, ktorý vás navyše nebude veľa stáť. Stačí si zohnať drevo, klince, mať doma kvalitný fotopapier a túto dekoráciu vyrobíte za pár minút.

Ak vás ale tento nápad nezaujal, nájdite si firmu, ktorá vám z vlastných fotografií dokáže vytvoriť mozaiku na plátno. Tá krásne vynikne na stene za sedačkou.

3. Drevené alebo sádrové „HOME“, „LOVE“, „RELAX“

Určite ste ich videli v obchodoch s dekoráciami/ nábytkom. Ak radi pracujete s drevom, vyrobte si túto dekoráciu. Ak ale nie, pokojne si ju kúpte. Skvele sa hodia na policu nad televízor, ale môžete si ich dať aj do obývacej steny do presklených políc.

Oživte vašu obývačku týmito dekoráciami a uvidíte, že bude vyzerať sviežejšie, modernejšie a hlavne útulnejšie.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.