Viete, ktorá spoločnosť vám zaistí revíziu elektrických zariadení?

0 2 284

Domácnosti i spoločnosti po celom Slovensku, ktoré vlastnia alebo prevádzkujú elektrické zariadenie a bleskozvod sú povinní zaistiť pravidelnú odbornú revíziu týchto zariadení, a to v rozsahu, ktorý stanovuje zákon. Na tento účel je nutné osloviť spoločnosť, ktorá má certifikáty potrebné na vykonávanie týchto skúšok a kontrol. Jednou takou je Technická správa a údržba budov z Bratislavy. Svoje služby poskytuje po celom Slovensku.

Tri durhy elektrických revízií

Táto spoločnosť vám vykoná revízie elektrických zariadení pravidelné, východiskové aj mimoriadne. Pravidelné revízie elektrických zariadení určuje zákon. Východiskovú revíziu je nutné vykonať pri zavedení nového alebo zrekonštruovaného zariadenia do prevádzky. Mimoriadnu revíziu si môže objednať ktokoľvek, napr. majiteľ zariadenia, ktorý má podozrenie, že zaznamenal poruchu.

Či už vás zaujíma revízia elektrického zariadenia pravidelná alebo iná, erudovaní, spoľahliví pracovníci firmy vám ju radi prevedú v Bratislavskom kraji, v Trnave, Pezinku, Senci, Malackách i napr. Dunajskej Strede. Kontaktovať spoločnosť môžete na tel. č. 0910 667 788 aj prostredníctvom e-mailovej adresy info@tsub.sk.

Vyhnite sa problémom s elektro zariadeniami

Je prirodzené, že každé elektrické zariadenie má svoju životnosť a musí vyhovovať platným technickým normám. Vlastnosti zariadenia sa ale postupom času zhoršujú, a tak je dôležité pravidelne ich sledovať a odborne kontrolovať. Keby tomu nebolo tak, môže dôjsť k zbytočnej ujme na majetku alebo čo horšie aj k úrazu. Za zanedbanie revízie elektrického zariadenia majiteľom, alebo prevádzkovateľom hrozia navyše vysoké pokuty. Pokiaľ by došlo k poistnej udalosti, bez revízie môžete na náhradu škody úplne zabudnúť.

Týmto nepríjemnostiam sa môžete vyhnúť. Stačí, aby ste dbali na revízie elektrického zariadenia, ktoré používate. Revízni technici z TSUB sa o vaše revízie radi postarajú.

Viac informácií nájdete na tsub.sk

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.