Najlepšia voľba pre čistenie podláh: Vileda Ultramat XL TURBO

0 997

Sada Vileda Ultramax XL Turbo sa skladá z plochého mopu s teleskopickou rukoväťou, umývacieho návleku a vedra so žmýkacím košom a šliapacím pedálom. Umývací návlek 2v1 disponuje vysoko kvalitnými mikrovláknami, ktoré rýchle a efektívne odstránia aj ťažko odolné nečistoty a škvrny z podláh. Umývať môžete všetky tvrdé povrchy, vrátane dreva a laminátu, šetrne, bez námahy a efektívne!

Vďaka inovatívnemu systému červených a bielych vlákien v umývacom návleku 2v1 nemajú šancu ani zbytky oleja či rozliate tekutiny. Hlavica je otočná o 360 °, takže uľahčuje čistenie povrchov pod nábytkom a v rohoch. Hlavicu mopu Ultramax XL Turbo môžete ľahko vyčistiť priamo vo vedre pomocou žmýkacieho koša. Jednoducho sklopte hlavicu, opláchnite ju vo vode a odstreďte ju pomocou pedálu. S Vileda Ultramat XL Turbo je striekajúca voda všade okolo a klzké podlahy minulosťou. Umývací návlek môžete naviac čistiť ručne alebo v pračke pri teplote až 60 ° C.

Vileda Ultramat XL TURBO kúpite od 33,90 €.

Pre viac informácií navštívte www.vileda.sk

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.