Leier ako súčasť projektu nového logistického centra v Bratislave

0 3 717

 To, že v Bratislave každodenne vznikajú nové budovy nie je žiadna novinka. No nie všetky sa môžu pýšiť tým, že sú stavané z kvalitných materiálov. Nové logistické centrum DOAS, ktoré sa stavia hneď na skok od centrály Leier, medzi ne však patrí.

Na stavbu boli v posledných dňoch dodané stropné panely Leier, ktoré efektívne a rýchlo zastrešili obe skladové haly. Ich výhodou je malá hrúbka stropnej konštrukcie, a to aj pri veľkej statickej záťaži. Realizácia stropu pomocou dutinových panelov je úsporná a finančne nenáročná a samotná montáž veľmi jednoduchá a rýchla. Nevyžaduje sa špeciálne náradie či podpery, a to ani pri veľkých rozponoch. Po uložení panelov vedľa seba vznikne plnohodnotný nosný strop, ktorý nepotrebuje žiadne montážne podopretie a môže sa okamžite zaťažiť.

Táto spolupráca je jednou z mnohých, ktorých je spoločnosť Leier súčasťou. Už aj na slovenskom trhu sa čoraz viac a viac ustaľuje ako jeden z najdôvernejších a najkvalitnejších výrobcov stavebného materiálu.

 

 

Kontakt:

Leier Baustoffe SK, s.r.o.

Pribylinská 3, 831 04 Bratislava

Tel: 02/44 888 846

www.leier.sk

leier@leier.sk

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.