Čaro pletených košíčkov: Máte ich doma aj vy?

0 329

Predáva ich každý nábytkársky dom, internetový e-shop a nájdete ich aj u lokálnych hand made predajcoch. Minimalistický štýl ich miluje a pokojne môžeme tvrdiť, že ich milujeme aj my. Čaru pletených košíčkov neodoláte ani vy. Sú vynikajúcimi pomocníkmi pri uskladňovaní, ale slúžia aj ako dekorácia.

Pletené koše na uskladnenie diek, vankúšov

Ak milujete deky a okrem deky vytvorenej z merino vlny ste si kúpili aj jednoduchú bavlnenú deku, určite sa vám pletené košíčky zídu na ich uskladnenie. Pletené koše umiestňujte do kútov – najlepšie vedľa komôd. Umiestňujte ich tak, aby ste k nim mali prístup kedykoľvek budete potrebovať. Uskladnia vám deky a dekoračné vankúše, keď ich zrovna nebudete chcieť mať všetky na sedacej súprave, či posteli.

Na odkladanie dokladov, kľúčov

Ak nechcete a nepáčia sa vám vešiaky na kľúče, práve pletený košík vám poskytne priestor na uskladnenie všetkých potrebných dokladov, kľúčov od auta, kľúčov od bytu. Tento košíček umiestňujte na predsieňový nábytok alebo na police v predsieni.

Na šminky

Partner vám vyčíta, že ste v kúpeľni obsadili všetky police len vašou kozmetikou? Kúpte si pletené alebo slamené košíčky a ukladajte si do nich všetku kozmetiku vrátane rúžov, púdrov, špirál, očných liniek. Získate tak prehľad, kde čo máte a hlavne vám z políc nebudú neustále padať za práčku, umývadlo a do koša na prádlo.
Pletené slamené košíčky využijete na čokoľvek. Už ste si nejaký zaobstarali?

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.