Ako kúpiť skvelý nábytok za nízke ceny?

0 177

Každý chce kupovať najkvalitnejšie za čo najnižšie ceny. Veď prečo nie. Problém môže vzniknúť vtedy, keď sa to snažíte uskutočniť. Nie je nič jednoduché objaviť lacný a zároveň kvalitný nábytok. Väčšinou nájdete lacný a nekvalitný alebo drahý a kvalitný nábytok. Skúste sa však inšpirovať týmito tipmi a zaloviť vo vodách, ktoré boli pre vás doteraz neprebádané.

shutterstock_134424218

Rozhodnite sa, čo potrebujete

Čím viac je nábytok univerzálny, tým viac si zaň priplatíte. Často však mnoho z jeho funkcií ani nevyužijete – polohovateľné kancelárska stolička, rozkladací gauč či masážne kreslo. Preto by ste odzačiatku mali vedieť, čo chcete a kupovať to presne za týmto účelom.

Pozerajte akcie a zľavy

Ak nepotrebujete nábytok okamžite, počkajte si na zaujímavú ponuku. Obchody pripravujú pre svojich zákazníkov pravidelné aj nepravidelné zľavy, sledujte ponuku jednotlivých obchodov a počkajte na tú, ktorá vás osloví.

Nevyhýbajte sa používanému nábytku

Nemusíte kupovať iba nový nábytok. Zaujímavé kúsky nájdete v bazároch, ale aj na internete. Hľadajte krásu v tzv. vintage či retro nábytku, ktorý kúpite za zlomkovú cenu, síce má už miernu patinu, ale pri troche snahy s ním môžete urobiť veľké zázraky.

Naučte sa renovovať nábytok

Aj kvôli tomuto dôvodu by ste sa mali naučiť renovovať nábytok. Stačí sa pozrieť na známe internetové bazáry a uvidíte, že niekto si kúpi starú Ton stoličku za 10 eur, strávi pri nej 3 hodiny a potom ju predáva za 60 eur. Navyše, starší nábytok je poctivá remeselná práca, ktorá vydrží dlhé roky. Aj takto môžete kúpiť skvelú kvalitu za malé peniaze.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.