Vstupné dvere do domu či bytu, ale aj na terasu.

0 165

Hľadáte kvalitné vstupné dvere do domu či bytu? Máte v úmysle zaobstarať si nové dvere na terasu či balkón, ktoré zároveň zaistia bezbariérový prístup? Alebo je vašim prianím rozdeliť sklenenými dverami veľkú miestnosť vo vašom obydlí?

Bezpečné dvere do domu či bytu

Pokiaľ hovoríme o vstupných dverách, okrem ich kvality a materiálu dopytujeme určite aj určitú mieru zabezpečenia. Okná sa ponúkajú drevené, hliníkové aj plastové bezpečné dvere, pričom ku každým z nich je dostupné aj bezpečnostné kovanie na dvere, ktoré bezpečnosť zvyšuje. Takéto kovanie poskytuje viacbodové uzávery ovládané kľúčom.

Aj napriek tomu, že zamykanie je vysoko kvalitné, jeho ovládanie zvládnete pomocou kľúča veľmi jednoducho. Vyberať môžete z dvoch druhov. Prvý druh ponúka zamknutie pomocou otočného háku, ktorý zabraňuje vzájomnému odtlačeniu rámu a krídla dverí. Druhý variant ponúka okrem otočných hákov aj ich kombinácie so strelkami, ktoré zabraňujú vypáčeniu a vyzdvihnutiu dverí a chránia proti prehnutiu.

Bezbariérový vstup na terasu

Okná, ktoré spoločnosti ponúkajú v mnohých variantách posuvných systémov a vďaka veľkému množstvu materiálov, farieb, dekorov si určite vyberiete. Ich výhodou je, že sa výberom môžete prispôsobiť takmer každému priestoru.

Veľmi nadčasovým variantom je hliníkový, ktorý sa pýši svojou nadčasovosťou a nízkym nárokom na údržbu. Hliníkový profil je veľmi pevný, a preto je možné využiť ho pre nadštandardné rozmery, rovnako tak predstavuje elegantný variant lepeného rohu.

Ďalšími variantmi sú napríklad plastové posuvné systémy, posuvné dvere so systémom zamozatvárania, sklopné a skladacie dvere.

Obráťte sa na profesionálov v obore a preberte všetky možné varianty, ktoré vám budú vyhovovať a vášmu obydliu pristane.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.