Štýlová čierna šetriaca batéria od Sanely

0 347

Sanela prichádza s novinkou čiernou bezkontaktnou umývadlovou batériou, ktorá dopĺňa už existujúci sortiment nerezových kúpeľňových doplnkov. Čierna nepôsobí len štýlovo a elegantne, ale je aj prívetivejšia na údržbu. Teplotu vody si nastavíte jednoducho páčkou, s možnosťou následného zafixovania viečkom, tak aby nedochádzalo k prenastaveniu.

Automatická čierna zmiešavacia umývadlová batéria je doplnená úsporným perlátorom s prietokom vody 6 litrov za minútu, pričom nechýba ani možnosť hygienického preplachu. Firma Sanela už dlhodobo podporuje životné prostredie a prispieva k jeho udržateľnosti, preto má v ponuke aj ďalšie ešte šetrnejšie perlátory s prietokom 3,8 litra či len 1,9 litra vody za minútu. Tie spĺňajú aj medzinárodne uznávaný štandard – certifikát LEED, v oblasti environmentálne šetrných a udržateľných budov.

Vďaka senzoru, ktorý je súčasťou batérie nedochádza k zbytočnému plytvaniu vodou. Akonáhle senzor zaregistruje prítomnosť rúk spustí sa voda, a naopak po umytí sa voda okamžite vypne. Samozrejmosťou je bezpečnostná funkcia vypnutia vody po určitom prednastavenom časovom limite. Ten nastavíte ľahko pomocou diaľkového ovládača.

Cena čiernej umývadlovej batérie s označením SLU 63V je  554,4 EUR s DPH.

Pre viac informácií navštívte: www.sanela.sk

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.