Podľa čoho poznáte dobrú klimatizáciu?

0 339

Keď vonku stúpa teplota do závratných výšok a ani inak odolná ortuť teplomera nemá ďaleko k bodu varu, vtedy je najvyšší čas chladiť. Veď ani v domácich podmienkach alebo kanceláriách vtedy nie ste ušetrení nepríjemného tepla a ťaživého vzduchu, ktorý vás priam tlačí k zemi a znemožňuje akúkoľvek aktivitu.

Rýchly a operatívny zásah ponúkajú v takomto prípade mobilné klimatizácie. Na ich inštaláciu netreba výrazne zasahovať do miestnosti, stačí ich umiestniť tam kde práve treba osviežiť klímu, z pootvoreného okna vysunúť teplovzdušnú trubicu a chvíľku si počkať na zvlaženie príjemným vzduchom.

screen-mobilna-klimatizacia-2-Remko-sk

Z akých typov vyberať?

Súčasný trh aktuálne ponúka viacero možností, preto na nasledujúcich riadkoch zistíte ako vybrať klimatizáciu bez väčších problémov. Nie každý prístroj sa totiž hodí do každých podmienok, predsa len iný priestor poskytujú miestnosti jednoizbového bytu a iný trebárs trojpodlažný dom.

Mobilné jednotky

V segmente mobilných klimatizácií sa nám ponúkajú jednodielne a dvojdielne mobilné jednotky. V prvom prípade ide o najjednoduchšie riešenie, veľmi mobilné a jednoduché na obsluhu. Čo sa dvojdielnych invertorových mobilných jednotiek týka, tie sú výkonnejšie a aj drahšie ako predchádzajúca varianta. Ich výhodou popri zachovanej dobrej mobilite však je, že vonkajšia jednotka je s vnútornou prepojená potrubím o sile len dvoch centimetrov.

screen-split-klimatizacia-remko-sk

Nástenné jednotky

V tomto prípade už ide naozaj o profesionálne zariadenia s vysokým výkonom. Ak plánujete práve tento typ klimatizácie, rátajte s navýšením ceny pri jej inštalácii. V špecializovanom ehsope Remko.sk zaručene nájdete split klimatizácie podľa vášho gusta. Nástenné, podstropné aj stropné klimatizácie, ktoré v prípade potreby zabezpečia aj čiastočné vykurovanie miestnosti, môžete mať teraz aj vy napríklad v osobnej kancelárii.

Zdroj obrázkov: Remkosk.sk

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.