Na čo myslieť pri zariaďovaní detskej izby?

0 349

Váš drobec už vyrástol a čaká vás zariaďovanie detskej izby? Možno vám to príde ľúto, pretože už sa nebudete môcť v noci túliť k telíčku vášho dieťatka. Myslite však na to, že zariadenie detskej izby si musíte dôkladne premyslieť. Na čo by ste mali myslieť, keď sa chystáte zariaďovať „kráľovstvo“ pre vášho potomka?

Názor vášho dieťaťa berte do úvahy

Práve kvôli tomuto vznikajú medzi dieťaťom a rodičmi rozpory. Dieťaťu sa nepáči tapeta, ktorú rodičia vybrali do izby a nemusí ani súhlasiť s farbou detského nábytku. Zohľadňujte preto názor dieťaťa pri výbere nábytku a pri zariaďovaní jeho detskej izby. Dieťa možno nebude rozumieť tomu, že je pre neho dôležitý detský rastúci stôl, ktorý umožňuje nastaviť si pracovnú plochu podľa výšky vášho dieťaťa. Čo sa týka farieb, výrazne vám uľahčí výber.

Myslite „ergonomicky“

Tento detský rastúci stôl odporúčame používať spolu s rastúcou stoličkou. Už odmalička vytvoríte u dieťaťa správne zdravotné návyky a ochránite tak dieťa pred problémami s chrbticou. Nezabúdajte, že dieťa sa neustále vyvíja a vy musíte myslieť predovšetkým na jeho zdravie a nie na to, koľko zaplatíte za kvalitnú rastúcu stoličku.

Detská izba by mala byť farebná, plná podnetov a najmä ergonomicky zariadená. Nebojte sa investovať do kvalitného ergonomického zariadenia, pretože ide najmä o zdravie vášho dieťatka.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.