Chráňte si súkromie

0 383

Na stiesnené priestory v panelákoch si nezvykne každý. Ak aj Vás to láka skôr do rodinného domu, zrejme sa tešíte na veľkú záhradu, no nezabúdajte ani na ochranu svojho súkromia.

Práve na vidieku máte síce viac životného priestoru Vy aj Vaše deti, no pohľady susedov a zvedavosť je tu oveľa väčšia. Mesto v tomto prípade ponúka omnoho väčšiu anonymitu. Ak sa však predsa nechcete vzdať myšlienky na pekný rodinný dom, musíte sa pred zrakmi okolia chrániť inak.

Veľká záhrada nepomôže vždy, riešením môže byť plot, či bujná vegetácia, no než vyrastie, musíte si súkromie aspoň vo vlastnom dome postrážiť inak. Samozrejmosťou by tak mali byť aj u Vás žalúzie.

Tie Vám umožnia nielen príjemný spánok, aj keď sa slniečko prediera do Vášho domova, no aj večery budú príjemnejšie, keď budete vedieť, že nikto sa do Vašich životov nepozerá. Vonkajšie žalúzie sú však vhodné aj v aktuálnom počasí. Horúce dni tak môžete stráviť v príjemnom chládku svojho domova, len je potrebné okná cez deň zastierať.

Ak bývate ďalej od mesta, je aj auto nevyhnutnosťou. Na svojom pozemku mu môžete pokojne dopriať aj garážové státie, no toto je najmä doménou mužov, a tak ani vo Vašej garáži veľa poriadku nebude. Aby ste sa nemuseli rozčuľovať, zvoľte jednu z funkčných garážových brán.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.