5 tipov: Netypické vianočné stromčeky

0 342

Keby boli Vianoce dostihový kôň, istotne by povyhrávali všetky preteky. Pretože máte pocit, že ešte včera ste sa nechávali opekať slnkom a počítali ste kamienky na pláži, zatiaľčo vám more chladilo nohy. Teraz vám nohy chladí akurát tak studený vietor a sychravé počasie. Ale pozrite sa na to z tej lepšej stránky – sú Vianoce a zase sa to u vás doma bude voňať koláčmi, rodinnou atmosférou a radosťou. A k tomu všetkému patrí aj vianočný stromček. Čo keby ste tento rok skúsili niečo menej tradičné. Neviete čo? Tu máte 5 tipov, ako môže vyzerať netradičný vianočný stromček, ktorý vás očarí.

1. Vianočný stromček z kníh

Nielen pre každého milovníka kníh, ale pre každého, kto má rad minimalistický štýl a elegantné riešenia. Na to, aby ste si urobili vianočný stromček z kníh, ste nemuseli vypíliť ani jednu knihu. A to sa oplatí!

2. Vianočný stromček z kartónov od vajec

Robíte si aspoň dvakrát do týždňa na raňajky praženicu? Odkladajte si kartóny z vajíčok a potom si môžete urobiť takýto štýlový vianočný stromček. Čo na to potrebujete okrem kartónov? Nič, iba zelené farby a trochu trpezlivosti.

3. Kreslený vianočný stromček

Máte doma tabuľovú stenu, ktorá je dnes trendy? Vianočný stromček si môžete nakresliť kriedou. Ideálne pre maličké byty, kde by sa aj vianoční škriatkovia mali problém zmestiť.

4. Vianočný stromček zo strán

Duch Vianoc sa nebude hnevať, keď obetujete jednu starú knižku na to, aby ste mali stromček, pod ktorým nájdete aspoň 3 nové knihy. A to je férová dohoda.

5. Vianočný stromček pre rodiny s domácimi šelmami

Obávali ste sa doteraz každé Vianoce, že vám mačka za trest, že sa nemohla pohrať s kaprom vo vani, zhodí vianočný stromček? Akurát ste tento problém hravo vyriešili. Navyše možno zahrá na vianočných guliach nejakú peknú melódiu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.