4 dôvody, prečo je čalúnená posteľ s úložným priestorom dobrou voľbou

0 590

Uvažujete nad tým, akú si zadovážiť posteľ? Do módy sa opäť vracajú čalúnené postele. Vyzerajú nie len dobre, ale i poskytujú nadštandardné bonusy, ktoré vás pri rozhodovaní istotne presvedčia.

Čalúnená posteľ nebola odjakživa ničím iným, než dobrým výberom do každej spálne. Čalúnené postele sú obľúbeným typom postelí pre staršiu aj mladšiu generáciu. Zaujmú vás nie len dostatočnými praktickými funkciami, ale i dizajnom, ktorý oceníte. Prinášame vám 4 dôvody, prečo sú čalúnené postele s úložným priestorom najlepšou voľbou.

1. Veľký úložný priestor

Hľadáte miesto, ktoré môžete v byte využiť ako úložný priestor? Čalúnená posteľ s úložným priestorom vám takúto možnosť dá v každom byte. Úložný priestor sa nachádza pod roštom postele. Dostanete sa k nemu obvykle buď z bočnej alebo prednej strany pomocou látkových úchytiek.

Využijete ho počas celého roka a to najmä na sezónne oblečenie, posteľnú bielizeň či vankúše. Takýmto spôsobom vám posteľ elegantne ponúkne viac priestoru, ktorý v malom aj veľkom byte potrebujete.

2. Praktické obsluhovanie

K úložnému priestoru sa nemusíte dostávať komplikovane a ťažko. Stačí, keď na jeho otvorenie použijete látkové popruhy, ktoré sa postarajú o to aby začali pracovať pružiny zabudované v posteli. Takto sa dokážu k úložnému priestoru dostať aj mamičky či deti.

3. Originálny dizajn

Či už ste zástancom klasiky alebo moderného štýlu, čalúnená posteľ je určená pre všetky typy ľudí. Jej dizajn uchváti mladšiu aj staršiu generáciu. Čalúnené postele sú vyrobené v elegantnom dizajne. Vybrať si môžete nie len materiál čalúnenia, ale aj jeho odtieň, v ktorom bude posteľ vyrobená. Či už vás zaujala biela čalúnená posteľ, čierna čalúnená posteľ, alebo ste favoritom klasiky, čalúnené postele ponúknu možnosť každému.

Okrem výberu čalúnenia vás zaujme aj vysoké čelo, ktorým čalúnená posteľ disponuje. To môžete využívať pri čítaní večernej knihy a sledovaní televízie. Prešívané čelo dodá celej posteli na vznešenosti a majestátnosti.

4. Ľahká údržba

Čalúnená posteľ je využívaná denne, preto sa po určitom čase nevyhnete opotrebovaniu a znakom používania. Ak sa však budete o ňu pravidelne starať, môžete si znížiť známky opotrebovania. Škvrny na čalúnení odstraňujte len navlhčenou handričkou. Ak sa na povrch dostane tekutina, čo najskôr ju odstráňte papierovým obrúskom.

V prípade ekokože je starostlivosť o čalúnenú posteľ jednoduchšia – stačí vám navlhčená handrička a či čistá utierka.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.