Zipscreen pre dokonalé zatemnenie a ochranu proti hmyzu

0 211

Zatemnenie vášho domova elegantne, bez toho, aby váš dom vyzeral ako nedobytná pevnosť? Aj toto je možné. Značka MINIROL ponúka zatemňovacie látkové rolety, a to vo dvoch variantoch. Prvý variant je iba pritemnenie s prepustením svetelného toku, a druhá s úplným zatemnením interiéru pomocou „BLACKOUT“ látok.

Prevedenie pre zatemňujúce rolety sú nasledovné. Prevedenie ako screenové rolety, zipscreenové rolety a cablescreenové rolety. Všetky uvedené prevedenia sú možné v kombinácii oboch ponúkaných typov látok. Farebné vzorky látok sú k dispozícii u našich partnerov.

Zatemniť alebo pritemniť?

Pokiaľ máte záujem o úplné zatemnenie interiéru, zabezpečenie interiéru od prehrievaniu, vnikaniu silného slnečného svitu poprípade zvedavých očí. Na túto variantu vám značka MINIROL ponúka BLACKOUT rolety so systémom zipscreen. Zipscreen sa vyznačuje tým, že je odolný proti vytrhnutiu z vodiacich líšt a zabezpečí dokonalé zatemnenie. Látka v tomto prevedení je na okrajoch opatrená zipsom, ktorý je vedený v PVC vložke vo vodiacej lište a tým zaručuje väčšiu odolnosť na prúdením poryvy a dokonalé splynutie s vodiacou lištou.

Tento druh zatemňovacej rolety pôsobí na exteriérovej ​​obálke budovy ľahkým dojmom, ktorý splní všetko čo požadujete od funkčného systému na zatemnenie miestnosti. Kedykoľvek je možnosť si pomocou tohto systému iba pritemniť.

Zvoľte ovládanie aj umiestnenie

Rozmerové variácie BLACKOUT rolety činí v šírke 4000 mm a výškou 3000 mm. Značka MINIROL dodáva tento systém v prevedení dvoch variantov ovládania, a to v prevedení ručne-ovládaného screenu na kľučku, alebo v prevedení motorického ovládania cez vypínač na omietke, poprípade na diaľkové ovládanie.

Pri zvažovaní inštalácie zatemňovacej rolety značky MINIROL, má zákazník viac možností ako ju umiestniť. Screen je možný montovať do časti nad okno do roletového prekladu HELUZ, spôsobom fasády, alebo ako priznaný box na fasáde, u ktorého sa musí počítať s malým znížením svetlosti otvoru, avšak nie tak markantným pri porovnaní s roletou.

Najlepšou voľbou zvažovať obstaranie tieniacej techniky je už vo fázach projektu, aby bolo všetko premyslené do posledného detailu a tým potom odpadli všetky starosti, a vy ste si mohli váš interiér a exteriér užívať plnými dúškami.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.