Výhodné nakupovanie na Gorenje.sk

0 216

Spoločnosť Gorenje ponúka svoje produkty v niekoľkých výrobných radách. Medzi malé spotrebiče patria kuchynské roboty, mlynčeky na mäso, mixéry, rýchlovarné kanvice, mlynčeky na kávu , vysávače, parné čističe a ďalšie. Z veľkých spotrebičov sú to chladničky, práčky, umývačky a sušičky riadu, mrazničky, sporáky, varné platne a mnohé iné. Ohrievače vody si môžete zvoliť v dvoch variantoch, v závislosti od objemu – menšie s objemom 5 až 15 litrov a veľké s objemom 30 až 150 litrov.

Medzi najobľúbenejšie patria jednoznačne kuchyne značky Gorenje, ktoré sú rozdelené do troch radov – moderné kuchyne, klasické kuchyne a rustikálne kuchyne. Záleží len na zákazníkovi, pre aký typ kuchyne sa rozhodne. Pri objednávke kuchyne od Gorenje získava každý zákazník 3D návrh kuchynského nábytku úplne zadarmo.

Spoločnosť Gorenje myslí na svojich zákazníkov aj po predaji produktov a snaží sa ponúkať kvalitný servis značky Gorenje. Vlastníte spotrebič od spoločnosti Gorenje a vyskytla sa u neho porucha? Žiadny problém! Vašu reklamáciu môžete vybaviť z pohodlia svojho domu. Stačí vyplniť jednoduchý online formulár, v ktorom okrem Vašich osobných údajov uvediete o aký typ reklamácie sa jedná, či ide o reklamáciu počas záručnej doby, alebo o pozáručnú reklamáciu. Ďalej uvediete číslo výrobku, index a sériové číslo produktu. Nezabudnite čo najpodrobnejšie popísať poruchu, ktorá sa na spotrebiči vyskytla. V prípade poruchy Vášho zariadenia sa môžete obrátiť na zákaznícky servis na telefónnom čísle 0800 105 505. Zákaznícky servis Vám je k dispozícií od 8 do 16 hodiny  počas pracovných dní.

Bližšie informácie o náhradných dieloch k spotrebičom značiek Gorenje a Mora získate v servise Gorenje. Nájdete tu informácie o servisných partneroch výrobkov spoločnosti Gorenje.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.