Vyberte si kuchynskú linku, ktorá sa hodí k vašej osobnosti

0 217

Ako sa vraví, sto ľudí, sto chutí. Či už holdujete jemnému provensálskemu štýlu, škandinávskemu minimalizmu alebo preferujete tradíciu, kuchynskú linku podľa svojich predstáv nájdete v dnešnej dobe celkom jednoducho. Ktorý z týchto dizajnových štýlov sa najviac hodí vašej osobnosti?

Moderná a šik

Moderný dizajn, chrómové prvky a neutrálna biela v kombinácii s inou výraznou farbou patria k mimoriadne obľúbeným modelom. Perfektne sa hodia do minimalisticky alebo netradične zariadených bytov. Čistá biela farba alebo vanilková evokujú čistotu, vzdušnosť, eleganciu, pokoj a sviežosť. Ak sa vám biela zdá byť nudná, skombinujte linku s výraznými červenými alebo zelenými prvkami.

Tradičná a útulná

Kuchyňa je miestom, kde rodina spoločne pripravuje tie najlepšie jedlá, pečie a užíva si spoločný čas. Tradičná drevená kuchynská linka evokuje teplo, prírodu, pocit domova, ale aj čokoládu, koláče a chutnú kávu. Tradičná kuchynská linka sa perfektne hodí do domov či bytov s drevenými parketami a k nábytku ladenom do neutrálnych farieb, ako je smotanová, vanilková alebo hnedá.

Romantická a jemná

Milujete kvety, jemné odtiene ružovej, levanduľovej či vanilkovej a rozplývate sa nad doplnkami v provensálskom štýle? Romantická kuchynská linka s priehradkami a detailnými úchytkami môže byť pre vás tá pravá. Jemné farebné odtiene upokojujú a vyvolávajú pocit sviežosti. Jemná ružová pôsobí sladko a evokuje jemnosť a ženskosť.

Minimalistická a štýlová

Škandinávsky minimalistický štýl je aj v našich končinách čoraz populárnejší. Charakterizuje ho elegancia, jednoduchosť, čisté línie, veľa prírodného svetla, drevené podlahy a funkčnosť. Do škandinávskeho interiéru sa perfektne hodí jednoduchá kuchynská linka v tlmených farbách so širokou pracovnou doskou a s drevenými detailmi.

Výrazná a sofistikovaná

Na čiernu kuchynskú linku nemá odvahu každý, čo z nej robí výnimočný kus nábytku. Čierna pôsobí elegantne a sofistikovane. Hodí sa do moderného interiéru a k neutrálnym svetlejším stenám. Vynikajúco sa kombinuje s vyzývavou červenou farbou alebo bielou. Skvelo na nej vyniknú rôzne doplnky.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.