Vstavané skrine nielen na chodbu či do spálne

0 210

Vstavané skrine patria medzi najefektívnejšie úložné priestory. Ak ich máte aj vo vašej domácnosti, pravdepodobne neriešite častý problém, a to kde so všetkými vecami. Vaša vstavaná skriňa ich vďaka obrovskej kapacite uskladní s prehľadom. Vstavané skrine však nemusia byť umiestnené len v tradičných priestoroch, akými sú spálňa či chodba. Presvedčte sa, že svoje pevné miesto si dokážu nájsť naozaj v akejkoľvek miestnosti vášho bývania.

Vlastná knižnica či oddeľovacia stena – aj to sú možnosti využitia vstavanej skrine v obývačke

Ak ste milovníkom kníh, pravdepodobne vlastníte ich obrovskú zbierku. A tú by bola naozaj škoda nevystaviť na tom najviditeľnejšom mieste, akým je rozhodne vaša obývačka. Kde však zmestíte toľko kníh? Vstavané skrine vám umožnia premeniť obývaciu miestnosť napríklad na malú súkromnú knižnicu, v ktorej si nájde svoje miesto každé literárne dielo. Spolu s knihami zároveň poskytne priestor pre televízor, ostatnú elektroniku či rozličné dekorácie. Vstavané skrine je možné umiestniť jednak pozdĺž steny, ale aj do voľného priestoru. Vďaka takémuto riešeniu skriňa opticky predelí dve spojené miestnosti či schodisko od otvorenej haly. Výroba vstavaných skríň na mieru umožňuje viaceré variácie, a preto si nechajte poradiť od skúseného dizajnéra, ako by dokázala vstavaná skriňa dokonale zapadnúť aj vašej obývačky.

Vstavané skrine vytvoria v kuchyni centrálnu úložnú zónu

Ďalšou, menej tradičnou miestnosťou na umiestnenie vstavaných skríň, je kuchyňa. Viete si predstaviť, že by ste v tej vašej nahradili typickú kuchynskú linku vstavanou skriňou? Pravdepodobne ste sa nad tým ešte vôbec nezamýšľali, no množstvo domácností má kuchyňu zariadenú práve týmto praktickým kusom nábytku. Vstavané skrine disponujú s kráľovskými odkladacími priestormi, a preto v kuchyni poskytnú miesto na odloženie kuchynského náčinia a plnohodnotne nahradia aj špajzu na potraviny. Vstavanú skriňu je možné prepojiť s chladničkou, vďaka čomu v kuchyni vytvoríte centrálnu úložnú zónu.

Ak aj vás zaujímajú netradičné riešenia vstavaných skríň do obývačky, kuchyne či iných miestností, ďalšími nápadmi sa môžete inšpirovať na stránke Divendoor.sk, kde zároveň nájdete možnosť navrhnúť a objednať vlastnú vstavanú skriňu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.