Stolujete vonku? Cíťte sa príjemne

0 322

Radi by ste stolovali na vašej záhradke, len nemáte žiadne miesto, kde by sa to dalo realizovať? Predpokladáte, že na vašich lehátkach, ktoré sa nachádzajú po vašej záhradke sa stolovať absolútne nedá. Vari ste vôbec nepremýšľali nad tým, že cez letné mesiace sa budete častejšie pohybovať na vonku ako vo vnútri? Ešte je čas, ešte sa leto len rozbieha. Kľudne si choďte nájsť ten správny stôl a stoličky na vašu terasku.

Koncentrácia vonku

Je jasné, že vaša pozornosť sa bude teraz sústrediť len na okolie vašej terasy. Ak máte voľný deň, tak sa s veľkou pravdepodobnosťou budete na nej nachádzať od rána až do večera. Chceli by ste prísť o pohľad na tie zakvitnuté kvietky, ktoré ste pilne na jar sadili? Chcete prísť o pohľad na štebotajúce vtáčiky, ktoré si vyspevujú spolu na parapetoch okien? Nenechajte sa o to pripraviť! Spríjemnite si prostredie vašej terasy, doložte si tam stolík spolu so stoličky, za ktorý potom všetci zasadnete a dáte si spolu niečo chutné.

Veď prečo si niečo dobré neugrilovať na terase?

Ak sa však obávate toho, že pri varení vonku možno zašpiníte viac riadu, netrápte sa tým! Veď napríklad ak grilujete prečo nevyužijete papierové tácky, na ktoré si môžete naukladať opečené špekáčiky? Potom stačí papier jednoducho len vyhodiť, poprípade spáliť.

Mäkké vankúše

Ak však vaša rodina špekulujte nad tým, že sa jej nechce stolovať vonku, tak skúste si vašu terasku zútulniť. Ak máte veľké množstvo vankúšov v obývačke, skúste si nejaké vziať aj na terasu. Každému členovi ich dajte zvlášť na stoličku. Bude sa im príjemne sedieť. Poprípade im môže poslúžiť ako operadlo. Nemusia ich tlačiť drevené stoličky! Príjemné mäkké vankúšiky ochránia chrbticu pred bolesťou.

Otravuje vás hmyz?

Nechcete, aby vám pri pobyte na letnej terase a pri stolovaní sadal hmyz do taniera? Je pochopiteľné, že sa teraz hmyz vybral na prechádzku. Je leto! Márne sa budete oháňať mucholapkou, ešte spôsobíte katastrofu a porozbíjate všetok riad na stole. Komárom a ostatnému hmyzu moc nezabránite. Niekedy vám bude dobrým pomocníkom lampa proti hmyzu.

Skúste neriešiť otravný hmyz a nepohodlné sedenie. Vnímajte prírodu – krásne rastlinky a spevavé vtáčiky. Ak stolujete v kruhu svojej rodiny, cítite sa vždy príjemne. Až kým jeden člen vašej rodiny niečo nerozbije!

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.