Spálňa na mieru vám splní sen o dokonalom súkromnom priestore

Zariaďujete svoju spálňu, no máte problém nájsť ten ideálny nábytok? Nechajte si ho vyrobiť na mieru. Len tak dokážete do vášho malého kráľovstva priniesť dokonalé zariadenie, ktoré sa prispôsobí priestoru a bude niesť všetky vaše nároky a požiadavky. Do procesu návrhu môžete vniesť vlastné nápady a naplno rozvinúť svoju kreativitu.

Už žiadne trčiace nohy či nesúlad v odtieňoch dreva

Základom azda každej jednej spálne je posteľ. Jej štandardná dĺžka dostupná v predajniach s nábytkom je 200cm, čo vytvára obrovský problém najmä pre mužov vyššej postavy. Na posteliach takýchto rozmerov sa nedokážu dobre vyspať, pretože či chcú alebo nie, nohy im budú z postele neustále vytŕčať. A takto sa spať rozhodne nedá. Aj v tomto prípade je ideálne nechať si vyrobiť posteľ na zákazku. Postele na mieru nepoznajú žiadne obmedzenia, a preto si môžete nechať navrhnúť presne takú, akú potrebujete či po nej túžite. Výroba na mieru je ideálna aj v prípade, že je nutné posteľ zladiť k súčasnému zariadeniu interiéru. Vtedy si môžete vybrať presne taký odtieň dreva, ktorý bude korešpondovať s ostatným nábytkom.

Úložné priestory do spálne? Ideálne vstavané skrine

Spálňa je ideálnym priestorom na vytvorenie veľkých úložných miest, no s bežným nábytkom to nebude také ľahké. Skrine často neposkytujú dostatočnú kapacitu a navyše, kvôli ich výške nedosahujúcej strop nechávajú medzi ním a ich vrchnou doskou nevyužité miesto. To však neplatí o vstavaných skriniach. Tie dokážu premeniť celú jednu stenu na efektívne úložné priestory, ktoré s prehľadom pojmú všetko vaše oblečenie. Vstavané skrine na mieru sa maximálne prispôsobia vašej spálni a vašim nárokom na odkladacie miesta. Sami si môžete zvoliť ich vnútornú architektúru a spôsoby odkladania vecí, ktoré môžete prispôsobiť vašej výbave oblečenia.

Ak sa chystáte zariaďovať vašu novú spálňu, nebojte sa výziev a dajte svoje nápady na papier. Profesionálni dizajnéri ich doladia do detailov, ktoré vám pomôžu vytvoriť váš dokonalý súkromný priestor.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.