Severský štýl bývania – privítajte ho aj u vás doma

0 370

V súčasnosti si len málokto môže dovoliť kúpiť si a zariadiť si nové bývanie bez hypotekárneho úveru. Keď sa nám podarí získať vlastné bývanie, na zariadenie domácnosti nám častokrát neostane veľa finančných prostriedkov. Práve preto by sme mali dôkladne zvážiť výber nového bývania, pretože niektoré nehnuteľnosti potrebujú minimum rekonštrukcie a niektoré zase naopak veľa rekonštrukcie. Keď ku kompletnej rekonštrukcii prirátame náklady na zariadenie nášho nového bytu, suma bude príliš vysoká.

Ak neviete, aký štýl bývania si zvoliť, inšpirujte sa tým severským. Na prvý pohľad si vás získa.

Harmónia

Žijeme v uponáhľanom svete a to sa odzrkadlilo aj v interiérovom dizajne. Každý z nás túži po harmonickom upokojujúcom relaxačnom prostredí, ktoré nám umožní načerpať novú energiu do ďalších dní. Ak si chcete moderne a lacno zariadiť vlastné bývanie, rozhodne dbajte na to, aby priestor nebol až príliš preplnený. Orientujte sa na minimalistický štýl, zariaďujte si svoje nové bývanie v severskom štýle a prineste do vášho domova Lagom.

Jednoduchosť

Severský štýl je charakteristický vzdušnosťou, čistými líniami, prírodnými materiálmi a kladie dôraz na minimalizmus a funkčnosť.

Inšpirujte sa severským štýlom bývania a váš domov bude prekvitať. V jednoduchosti je krása.

Vaše bývanie bude bohaté na prírodné prvky. Sivá a biela farba budú dominantné vo vašom interiéri. Interiér bude zariadený v jednoduchom štýle. Každý jeden dekoračný prvok bude mať svoje miesto. Po príchode do tohto príbytku budete pociťovať nával energie. Priestor bude presvetlený a nenájde sa nič, čo by vám bilo do očí a kontrastovalo s vašim zariadením.

Bývajte v štýle hygge aj vy. Tento trend tak skoro neskončí a čo je hlavné, zariadenie vášho domova bude nádherné aj po rokoch. Kvalitné drevo, svetlé odtiene a zeleň budú váš domov zohrievať niekoľko desaťročí.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.