Raz a navždy. Tak skoncujú vstavané skrine s nedostatkom úložných miest

Azda každá domácnosť rieši vážny problém – kde uskladniť všetky veci tak, aby zbytočne nezhoršovali vizuálnu stránku nášho bývania. Určite nechcete, aby ste mali svoje oblečenie, topánky či sezónne veci odložené v rôznych škatuliach, ktoré máte veľmi nevzhľadne položené na vašich súčasných skriniach. Zbavte sa raz a navždy problémov s úložnými priestormi a vymeňte svoj nábytok za praktické vstavané skrine.

Správny nábytok skrášli vašu spálňu

Výška bežne dostupného nábytku dosahuje maximálne dva metre, a preto medzi vrchnou doskou skríň a stropom ostáva nevyužitý priestor. Vieme, že zvyčajne ho dokážete zaplniť prútenými košmi či do piky naplnenými škatuľami, avšak páči sa vám takýto obrázok vašej spálne? Skúste preto zainvestovať niekoľko sto eur do nového nábytku, ktorý vám poskytne dostatočné kapacity na uskladnenie všetkých vecí. Presvedčte sa, že vstavané skrine sú tou správnou voľbou.

Ideálne prevedenie vstavanej skrine

Najideálnejšie je, ak vašej vstavanej skrini nájdete miesto, kde by zaberala celú jednu stenu, od múru k múru, od podlahy po strop. Nielenže naplno využijete všetok dostupný priestor, no zároveň ušetríte významnú čiastku za vrchnú a spodnú dosku a bočné dosky. Časť z vašej spálne vstavaná skriňa premení na efektívnu úložnú plochu, ktorá pojme nielen oblečenie, ale aj topánky, rozličné doplnky či veci potrebné pre bežné fungovanie domácnosti. Navyše, vďaka výrobe na mieru si môžete vnútornú architektúru prispôsobiť vlastným požiadavkám. Odporúča sa však, aby v nej boli prítomné viaceré formy ukladania, od vešaní, poličiek až po praktické zásuvky.

Vstavané skrine a interiérové dvere? Žiadne problém

Čo však, ak umiestneniu skrine v spálni bránia interiérové dvere? Nebude to rozhodne žiaden problém, dokonca je možné využiť priestor aj nad nimi samotnými. Dvere môžete skriňou akoby obstavať, a to ako z bokov, tak aj zhora. Praktický nástavec na vstavané skrine prepojí dve akoby samostatné krídla vstavanej skrine a vytvorí z nich jeden súvislý celok. Nástavec je ideálny na uskladnenie sezónnych či menej využívaných vecí, a to kvôli jeho horšej dostupnosti. Aj takéto riešenie vstavanej skrine môžete nájsť na stránke Aludoor.sk.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.