Praktické rady, ktorými by ste sa mali inšpirovať pri rekonštrukcii nového bývania

Aj keď sa blíži vianočný čas, mnohých z vás to vôbec neodrádza od rekonštrukcií na byte alebo od sťahovania. Ak patríte k tým, ktorí sa plánujú v blízke dobe presťahovať do nového domova, inšpirujte sa našimi praktickými radami.

Vyberajte bezpečné kovania na nábytok

Ak plánujete založenie rodiny, resp. máte malé deti, určite by ste mali myslieť hlavne na to, aby zariadenie domácnosti bolo bezpečné vzhľadom na to, že do rodiny pribudne malý objaviteľ. Odporúčame vám vyberať si kvalitné a bezpečné kovanie na nábytok, ktoré svojim tvarom vôbec neohrozia zdravie vášho dieťatka. Nebudete sa musieť báť, že by sa bezpečné nábytkové kovania nehodili k vášmu nábytku. Musíte však myslieť predovšetkým na zdravie vašich detí, ale aj na svoje. Nikdy neviete, ľahko môžete zavadiť o kovanie s ostrými hranami a spôsobiť si bolesť. Tak, ako je dôležité, kde si kúpite nábytok, tak je dôležité aj to, kde a aké nábytkové kovania si kúpite.

Vaňa alebo sprchový kút

Ak máte v byte umakartové jadro, resp. chcete rekonštruovať zanedbanú kúpeľňu, zamyslite sa nad tým, či chcete vaňu, alebo by ste radšej investovali do lepšieho sprchového kúta. Ani jedno nie je lacné. Pri výbere nezohľadňujte len veľkosť kúpelne, ale najmä praktické využitie vane a sprchového kúta. Ak máte malé dieťa, oceníte vaňu. Ak právate v rukách, taktiež oceníte vaňu. Ak ste však starší a máte problém s chrbticou a vstupovanie do vane by vám spôsobovalo problémy, kúpte si sprchový kút. Dôkladne zvážte pre a proti sprchového kúta a vane a vyberte si to najvýhodnejšie pre vás. Nezabúdajte, že vaňa a ani sprchový kút nie sú lacná záležitosť, preto ak chcete investovať do „prerábky“ kúpeľne, pokojne si nachystajte niekoľko tisíc eur. Úchytky na nábytok a samotný kúpeľňový nábytok budú v porovnaní s novou vaňou a sprchovým kútom niekoľkonásobne lacnejšie.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.