Pomôcka na nezaplatenie: Tabuľa vo vašom interiéri

0 293

Možno je to spomienka na vaše detstvo a školské časy, plné zábavy a bezstarostných dní. Tabuľa ako taká si svoju popularitu užila najmä v rokoch minulých, ale to neznamená, že sa z dohľadu našich očí takmer vytratila. Práve naopak. A dokonca si vďaka nej môžete kreatívne vyzdobiť aj svoj interiér, robia to tak tisíce ľudí na celom svete a má to svoje dôvody. Poďte sa s nami na ne pozrieť.

Dokonalý atribút interiéru

A vy ho môžete mať aj u vás doma, stačí si vybrať správnu veľkosť, nič iné k tomu zrejme ani nepotrebujete, možno niekoho, kto by vám ju vedel upevniť na konkrétne miesto. O jej výhodách sa ale dlho presviedčať nebudete, pretože je to naozaj skvelý pomocník do každej jednej miestnosti vo vašom dome.

Premeňte trend na štýl a vkus

V baroch, reštauráciách a kaviarňach často vidíme, ako sa tieto dosky využívajú ako pútač, reklamná alebo informačná zóna pre návštevníkov týchto zariadení. Menu, akciové položky dňa a množstvo iných informácií sa na túto plochu dá dokonale rozmiestniť.

Prečo by ste tento efekt nemali využiť aj pri riadení svojej domácnosti. Ak to spojíte s pohodlím, eleganciou a štýlom, veľmi rýchlo sa presvedčíte o univerzálnosti tohto doplnku. Na tabuľu môžete napísať všetko, čo chcete – menu na dnešný obed, správy príbuzným, recept, nákupný zoznam do obchodu, čo treba opraviť alebo vymeniť.

Takáto špeciálna plochá doska si nevyžaduje žiadny veľký priestor. Môžete ju zavesiť na akúkoľvek stenu v miestnosti a revitalizujete tým váš možno všedný priestor. Zamaskujete zároveň nerovné plochy a ušetríte na papieri.

Dokonalá tapeta

Dnes je moderný dizajn o originalite a vy ju môžete dosiahnuť tým, že si namiesto tapety necháte na stenu umiestniť tabuľu. Unikátna čierna plocha vo svetlej miestnosti pôsobí naozaj skvelo. V prípade potreby si na ňu môžete nakresliť svoj obľúbený vzor alebo čokoľvek iné.

Nemusí to byť ale ani žiadna gigantická plocha. Takýto doplnok si môžete zaobstarať aj v menšej podobe a umiestniť ho len tak na pracovnú plochu kuchynskej linky, do detskej izby pre vaše ratolesti alebo do obývacej izby, len tak na pobavenie a kreatívne chvíle s rodinou.

Vyskúšajte to a zistíte, že ide o jednu z moderných a štýlových pomôcok vo vašom interiéri.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.