Luxusné terasy s moderným vybavením

0 326

Majitelia rodinných domov si už pri projektovaní svojho domu dali navrhnúť plynulý prechod z interiéru do exteriéru. Vytvorením tzv. vonkajších obývačiek si vytvorili priestor, kde môžu počas pekných slnečných dní tráviť voľné chvíle a vychutnávať si čerstvý vzduch.

Ak chcete mať luxusné terasy s moderným vybavením, zamerajte sa predovšetkým na toto.

Pohodlný nábytok

Exteriérové obývačky, alebo ak chcete terasy, musia mať kvalitný nábytok, ktorý dokáže odolávať poveternostným podmienkam, mrazom, horúčavám, ale aj vode. Odporúčame vám masívny drevený nábytok, ktorý je potrebné pravidelne ošetrovať a natierať, aby dokázal odolávať vonkajším vplyvom, ktorým bude vystavovaný neustále. Masívny drevený nábytok je však zo všetkých najdrahší. Má však najvyššiu životnosť.

Lacnejším a zároveň kvalitným exteriérovým nábytkom je nábytok z umelého ratanu. Nenáročná údržba a predovšetkým vysoká odolnosť (väčšina predajcov uvádza odolnosť od -40 až po +60) z neho robia najpredávanejší záhradný nábytok, resp. nábytok na terasu.

Odporúča sa ale nábytok pred snehom a mrazom zakrývať. Predĺžite tak jeho životnosť.

V prípade, že si budete chcieť dať na terasu moderné vírivky, pri prispôsobení nábytku, čiže prenášaní, sa tak nezapotíte ako pri prenášaní dreveného nábytku.

Podlahy

Okrem pohodlného nábytku by mali mať luxusné terasy s moderným vybavením aj kvalitné podlahy. V prípade nekrytých terás odporúčame travertínovú exteriérovú dlažbu. Ak máte terasové priestory, resp. exteriérovú obývačku krytú, vyberte si buď z drevených terasových dosiek, alebo z WPC dosiek. WPC dosky sú vlastne drevoplastové dosky, ktoré sú vhodné na terasové priestory.

Akrylátové vírivky

Oddych a relax vám dopraje nielen pohodlný nábytok, krásne výhľady a rodinní príslušníci, ale aj akrylátové vírivky. Sú pevné, poskytujú pohodlie, sú bezporuchové a dokážete si vybrať z množstva kvalitných modelov.

Pri výbere si všímajte hlavne počet vodoliečebných masážnych trysiek, kvalitu chrómových krytov trysiek, kvalitu schodov k vírivke, ale aj to, či majú vírivky programovateľnú filtráciu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.