K firme je potrebný sklad

0 170

Vlastníte firmu, ku ktorej potrebujete sklad? Potrebujete miesto, kde by ste uskladnili svoj tovar, ktorý je určený na predaj, ale vaša predajná miestnosť vám na to nestačí ? Väčšinou sa jedná o firmy, ktoré majú veliké množstvo tovaru, ktorý je v nadrozmerných veľkostiach a v predajni by robil šarapatu. Preto máme pre vás jednoduché riešenie, zakúpte si priestory na sklad, kde budete váš tovar uschovávať, poprípade ho priamo odtiaľ predávať. Všetko záleží aj od toho s čím podnikáte a čo predávate. Poďte sa poobzerať po priestoroch.

Zabezpečenie stropu a stien

Už máte zakúpený sklad, ale obávate sa toho, žeby na vás padol strop? Rýchlo sa poistite. Začnite pracovať na tom, aby sa nestala tragédia. Povolajte robotníkov a začnite murárske práce. Avšak strop je príliš vysoký a vaši robotníci predsa nevedia lietať. Čo spraviť pre to,aby mali k stropu blízko ? Rebrík nie je to správne riešenie. Predsa len potrebujú mať po ruke stavebný materiál. Vašim riešením je zaobstaranie zdvíhacej plošiny z cemat.sk. Nájdete tam tú svoju zdvíhaciu plošinu, ktorá vás a vašich robotníkov vezme do tej správnej výšky. Nemusíte sa báť, že spadnete. Budete mať pevnú zem pod nohami. Pri zdvíhaní do výšky vám padli do oka svetlá, ktoré nepresvietia miestnosť, tak ako by mali. Skúste ich vymeniť za Led panely.

Trendom sú led panely

Áno vo vašom. Zabezpečia lepšie presvetlenie vášho skladu, a ak máte sadrokartónový alebo kazetový strop, tak to bude správna voľba pre váš firemný sklad. Dokonale padnú do vášho stropu, nemusíte sa obávať žiadneho blikania a svojou nenáročnosťou vyhrávajú medzi všetkými osvetleniami. Led panely nenájdete len v predajniach, ale aj na internete.  No nevyberte si ich, keď sú také dobré? Posvieťte si však aj na poriadok vášho skladu.

Uľahčia manipuláciu

Keď chcete mať poriadok a chcete upratať dodané balíky, potrebujete prídavné zariadenia na vysokozdvižný vozík. Či už sú to kliešte, nosiče alebo vidlice, pomôžu vám s lepšou manipuláciou. Nehrozí vám potom pád, ktorý by otriasol stenami skladu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.