Ako na zmeny v kúpeľni

Ak patríte aj vy k tým, ktorí sú relatívne so svojim bytom, či domom relatívne spokojní ale vrásky na čele“ vám robí iba jedna izba, teda konkrétne kúpeľňa, čítajte ďalej. V našom článku vám poradíme ako vymeniť vybavenie a doplnky do kúpeľne tak, aby bola trendová a presne podľa vašich predstáv. V aktuálnych kúpeľňových trendoch dominujú dva varianty, z ktorých si vyberie azda každý, pretože sú k sebe navzájom úplným protikladom. Prvý variant štýlu stavia na jednoduchosť, strohosť farebnosti a rovné línie. Teda nijaká divokosť alebo niečo podobné. Ak máte malú kúpeľňu radšej ako na vaňu stavte na sprchové kúty z ponuky firmy Igneus s.r.o.

Farebné kombinácie nie sú taktiež žiadno vyzývavé ide najmä o farby ako sivá a hnedá, a to vo všetkých svojich odtieňoch. Ale takisto kombinácia čiernej a bielej, ktorá je aktuálna vždy.

Druhý variant si zakladá na hravosti a sviežej podobe. Diktuje miernu extravaganciu a to vo všetkých smeroch, či už vo farebnosti, vybavenia atď. Ak vlastníte kúpeľňu nevídaných rozmerov, potom môžete staviť na doplnky ako sú pohodlné relaxačné kreslo, obrazy či kožušiny.

Dominujú sýte farby, drobné obklady a tapety.

Nie každý venuje dostatočnú pozornosť a záujem niečomu takému zdanlivo jednoduchému ako sú sprchové sety. No ak chcete aby ich životnosť bola dlhšia ako iba rok možno dva stavte radšej na kvalitu než na kvantitu. A keď už máte kúpeľňu novučičkú a cítite sa v nej ako vo vašom malom raji na zemi potom si určite nezabudnite dopriať relax po náročnom dni, trošku vypnite a vychutnávajte si oddych v teplom kúpeli.

Foto By: Gareth Simpson

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.