Ako kúpiť skvelý nábytok za nízke ceny?

Každý chce kupovať najkvalitnejšie za čo najnižšie ceny. Veď prečo nie. Problém môže vzniknúť vtedy, keď sa to snažíte uskutočniť. Nie je nič jednoduché objaviť lacný a zároveň kvalitný nábytok. Väčšinou nájdete lacný a nekvalitný alebo drahý a kvalitný nábytok. Skúste sa však inšpirovať týmito tipmi a zaloviť vo vodách, ktoré boli pre vás doteraz neprebádané.

shutterstock_134424218

Rozhodnite sa, čo potrebujete

Čím viac je nábytok univerzálny, tým viac si zaň priplatíte. Často však mnoho z jeho funkcií ani nevyužijete – polohovateľné kancelárska stolička, rozkladací gauč či masážne kreslo. Preto by ste odzačiatku mali vedieť, čo chcete a kupovať to presne za týmto účelom.

Pozerajte akcie a zľavy

Ak nepotrebujete nábytok okamžite, počkajte si na zaujímavú ponuku. Obchody pripravujú pre svojich zákazníkov pravidelné aj nepravidelné zľavy, sledujte ponuku jednotlivých obchodov a počkajte na tú, ktorá vás osloví.

Nevyhýbajte sa používanému nábytku

Nemusíte kupovať iba nový nábytok. Zaujímavé kúsky nájdete v bazároch, ale aj na internete. Hľadajte krásu v tzv. vintage či retro nábytku, ktorý kúpite za zlomkovú cenu, síce má už miernu patinu, ale pri troche snahy s ním môžete urobiť veľké zázraky.

Naučte sa renovovať nábytok

Aj kvôli tomuto dôvodu by ste sa mali naučiť renovovať nábytok. Stačí sa pozrieť na známe internetové bazáry a uvidíte, že niekto si kúpi starú Ton stoličku za 10 eur, strávi pri nej 3 hodiny a potom ju predáva za 60 eur. Navyše, starší nábytok je poctivá remeselná práca, ktorá vydrží dlhé roky. Aj takto môžete kúpiť skvelú kvalitu za malé peniaze.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.